Znamy najlepszych tenisistów spośród lekarzy

W dniach 10-12 marca na hali tenisowej w Stalowej Woli po raz siódmy odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Tenisie. Zgromadziły 68 lekarzy z całego kraju. Organizatorami imprezy byli: Polskie Stowarzyszenie Tenisowe Lekarzy, Naczelna Izba Lekarska, Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie oraz Miejski Klub Sportowy w Stalowej Woli.

Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy Tenis

Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju.

Gra pojedyncza kobiet do 45 lat:
1) Agata Wojciuk (Łuków)
2) Maria Gołda (Kraków)
3) Katarzyna Kosikowska-Skowron (Tarnobrzeg)

Gra pojedyncza kobiet 45+:
1) Joanna Szafranek (Chełm)
2) Mariola Kąkol-Kaczmarska (Szczecin)
3) Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce)

Gra pojedyncza kobiet 55+:
1) Bożenna Kędzierska (Pułtusk)
2) Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań)
3) Renata Banaś-Samson (Jastrzębie-Zdrój)

Gra pojedyncza mężczyzn do 35 lat (Open):
1) Marcin Pokrzywnicki (Zabrze)
2) Remigiusz Stamirowski (Szczecin)
3) Radosław Kwieciński (Leżajsk)

Gra pojedyncza mężczyzn 35+:
1) Bartłomiej Ptak (Będzin)
2) Marcin Krywiak (Przemyśl)
3) Rafał Galik (Sanok)
3) Remigiusz Mazur (Elbląg)

Mistrzostwa Polski Lekarzy w Tenisie

Gra pojedyncza mężczyzn 45+:
1) Michał Jędrzejewski (Warszawa)
2) Zbigniew Żęgota (Ostróda)
3) Robert Telega (Kraków)
3) Mariusz Dereń (Leżajsk)

Gra pojedyncza mężczyzn 50+:
1) Jacek Kowal (Stalowa Wola)
2) Paweł Łysikowski (Krosno)
3) Jarosław Marzec (Mielec)
3) Alfred Micał (Stalowa Wola)

Gra pojedyncza mężczyzn 55+:
1) Wiesław Bąba (Kolbuszowa)
2) Tomasz Maziak (Legnica)
3) Andrzej Bachurski (Konstancin)
3) Jerzy Hakuba (Tarnowskie Góry)

Gra pojedyncza mężczyzn 60+:
1) Zdzisław Hrynkiewicz (Białystok)
2) Marek Kintzi (Kalisz)
3) Adam Jakubowski (Łódź)
3) Jan Józefczuk (Nowa Dęba)

Gra pojedyncza mężczyzn 65+:
1) Roman Pawlas (Katowice)
2) Jerzy Sobel (Wodzisław Śląski)
3) Wojciech Kolanko (Krosno)
3) Daniel Leończyk (Łódź)

Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Tenisie

Gra pojedyncza mężczyzn 70+:
1) Andrzej Pozowski (Wrocław)
2) Józef Szafranek (Chełm)
3) Andrzej Skręt (Rzeszów)

Gra pojedyncza mężczyzn 75+:
1) Józef Safian (Zielona Góra)
2) Bogdan Solarski (Rzeszów)
3) Zdzisław Plicner (Jarosław)

Gra podwójna kobiet do 45 lat (Open):
1) Joanna Szafranek (Chełm)/Agata Wojciuk (Łuków)
2) Maria Gołda (Kraków)/Katarzyna Kosikowska-Skowron (Tarnobrzeg)
3) Joanna Gałuszka-Garnuszek (Kielce)/Mariola Kąkol-Kaczmarska (Szczecin)

Gra podwójna kobiet 45+:
1) Bożenna Kędzierska (Pułtusk)/Małgorzata Pawelec-Wojtalik (Poznań)
2) Renata Banaś-Samson (Jastrzębie-Zdrój)/Bożena Klimczyk (Dąbrowa Górnicza)

Gra podwójna mężczyzn (Open):
1) Michał Jędrzejewski (Warszawa)/Wojciech Pietrzak (Łowicz)
2) Rafał Galik (Sanok)/Marcin Pokrzywnicki (Zabrze)
3) Bartłomiej Ptak (Będzin)/Remigiusz Stamirowski (Szczecin)
3) Artur Florek (Lublin)/Remigiusz Mazur (Elbląg)

Mistrzostwa Polski Lekarzy Tenis

Gra podwójna mężczyzn 45+:
1) Robert Kowalczyk (Łódź)/Robert Telega (Kraków)
2) Andrzej Maliszewski (Białystok)/Zbigniew Żęgota (Ostróda)
3) Paweł Łysikowski (Krosno)/Andrzej Semczuk (Lublin)
3) Dariusz Gajecki (Strzegom)/Mariusz Dereń (Leżajsk)

Gra podwójna mężczyzn 55+:
1) Wiesław Bąba (Kolbuszowa)/Jan Józefczuk (Nowa Dęba)
2) Zdzisław Hrynkiewicz (Białystok)/Jerzy Talarczyk (Białystok)
3) Dariusz Dąbek (Stalowa Wola)/Stanisław Woźniak (Budry)
3) Adam Bachurski (Konstancin)/Tomasz Maziak (Legnica)

Gra podwójna mężczyzn 65+:
1) Daniel Leończyk (Łódź)/Roman Pawlas (Katowice)
2) Wojciech Kolanko (Krosno)/Piotr Kołodziej (Siedlce)

Gra podwójna mężczyzn 70+:
1) Andrzej Pozowski (Wrocław)/Józef Safian (Zielona Góra)
2) Bogdan Solarski (Rzeszów)/Józef Szafranek (Chełm)

Gra mieszana:
1) Agata Wojciuk (Łuków)/Robert Telega (Kraków)
2) Maria Gołda (Kraków)/Mariusz Dereń (Leżajsk)
3) Katarzyna Kosikowska-Skowron (Tarnobrzeg)/Bartłomiej Ptak (Będzin)
3) Bożenna Kędzierska (Pułtusk)/Wojciech Pietrzak (Łowicz)

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *