Gliwice: Mistrzostwa Polski Lekarzy w Squashu

5. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Squashu, tak jak w ubiegłych latach, odbędą się w Gliwicach (woj. śląskie) w dniach 8-9 października 2016 roku. Organizatorami są: Komisja Sportu NRL, Śląska Izba Lekarska w Katowicach i piszący te słowa wraz z grupą trenerów i sędziów tej dyscypliny reprezentowanych przez trenera Artura Smolenia. 

W turnieju będą mogli wziąć udział wszystkie lekarki/lekarze i lekarki/lekarze dentyści posiadający PWZ.

Ubiegłoroczna impreza zgromadziła ponad 50 lekarzy z całej Polski, w tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencje. Mając w pamięci poprzednie mistrzostwa, jesteśmy pewni, że nie zabraknie sportowych emocji, walki i dobrej zabawy.

Zawody w dniu 8 października będą odbywały się w kategorii Open, a w niedzielę 9 października będą turnieje: damski oraz w kategorii +45 lat.Wszelkie informacje nt. warunków uczestnictwa, jak również zapisy, przyjmujemy pod adresem e-mail: 123squash@wp.pl do dnia 30 września 2016 roku.

Oprócz sportowych emocji, nagród i medali dla zwycięzców, zapewniamy pamiątkowe koszulki turniejowe dla wszystkich uczestników, całodzienny catering i dostęp do strefy wellness. Zapewniamy także sprawne przeprowadzenie turnieju, sędziów, piłki i rakiety.

Patronat medialny nad mistrzostwami objęła „Gazeta Lekarska”.

Tomasz Romańczyk

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.