Lekarze jadą do Fatimy

Z okazji setnej rocznicy objawień fatimskich Duszpasterz Służby Zdrowia w Archidiecezji Warszawskiej ks. prof. dr Stanisław Warzeszak zaprasza polskich lekarzy z całego świata na pielgrzymkę do Fatimy, którą poprowadzi duszpastersko w terminie od 24 czerwca do 1 lipca.

Fatima
Foto: pixabay.com

Bardzo ciekawy program: Fatima, Lizbona i fakultatywnie Nazare w Portugalii, a w Hiszpanii: Madryt, Escurial, Dolina Poległych, Awila, Salamanka, Sewilla, Kordoba i Toledo.

Wylot samolotem z Warszawy, ale istnieje możliwość własnego dojazdu do Madrytu (wówczas cena będzie pomniejszona o koszt przelotu Warszawa – Madryt – Warszawa).

Na pielgrzymkę zaproszeni są polscy lekarze z Polski i całego świata. Zainteresowani proszeni są o nadesłanie e-maila na adres: s.warzeszak@pwtw.pl (będzie wysłany szczegółowy program i warunki uczestnictwa).


Sejm uchwalił nowelizację ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych wprowadzającą tzw. sieć szpitali. O tym, co zmieni się z punktu widzenia lekarzy i pacjentów, piszemy tutaj.

Powiązane aktualności

Jeden komentarz

Skomentuj
 1. Dorota J. Szumilas
  Wrz 19, 2017 - 09:53 PM

  Sz.P.
  W kościele na Wrzecionie została wyłożona Księga Pamięci Ks. Prof. Stanisława Warzeszaka, obok zdjęcia, bliżej ołtarza, na specjalnym stoliku.
  Chciałabym uprzejmie zachęcić lekarzy, którzy mieli okazję poznać Ks. Prof., do wpisów wspomnień, czy podziękowania, pożegnania… Wspomnienień posługi duszpasterskiej, działalności naukowej, organizacyjnej, jakim był Człowiekiem, jak wiele zdziałał.
  Każde wspomnienie jest ważne, bo we wspomnieniach osób żyjących pozostają Ci, którzy odeszli.
  Łączę wyrazy szacunku.
  Dorota J. Szumilas

  ODPOWIEDZ

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.