Turniej i nauka gry w golfa

W dniach 9-10 maja 2014 roku odbędą się VII Mistrzostwa Izb Lekarskich w Golfie. Imprezę zaplanowano w pobliżu Otwocka (woj. mazowieckie) nie tylko jako turniej golfowy, ale również jako praktyczne szkolenie i trening tej gry dla członków rodzin lekarskich. Wszystkiemu ma towarzyszyć piknik rodzinny.

Foto: imageworld.pl

Gra będzie się toczyć przez dwa dni na 18 dołkach. W drugim dniu turnieju zostaną rozegrane widowiskowe konkurencje na najdłuższe uderzenie i uderzenie najbliżej dołka. Zawody odbędą się po raz drugi na najnowszym pełnowymiarowym polu Klubu Golfowego Sobienie Królewskie koło Otwocka.

Pole znajduje się w odległości ok. 130 km od Lublina (ok. 5 km za Garwolinem skręt z DK 17 na Pilawę-Osieck-Sobienie Jeziory) i ok. 60 km od centrum Warszawy (droga nr 801 na Otwock-Puławy, skręt w lewo na drogę nr 739 w miejscowości Sobienie Jeziory, kierunek Osieck, ok. 2 km do pola).

Zgłoszenia należy przesyłać do 8 maja za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: a.czekierdowski@umlub.pl lub plkgolf@wp.pl). Natomiast zgłoszenia telefoniczne przyjmują: Artur Czekierdowski (tel. 606 118 922) i Jacek Grabski (tel. 605 332 041).

Impreza jest współfinansowana przez Naczelną Izbę Lekarską i Okręgową Izbę Lekarską w Lublinie.

mt

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.