Konkurs felietonistów „Przychodzi wena do lekarza”

Jury komplementarne „Medycyny Praktycznej” pod przewodnictwem Anny Dymnej dokonało w Krakowie wyboru pięciu tekstów nadesłanych przez izby lekarskie w konkursie felietonistów „Przychodzi wena do lekarza”.

Foto: pixabay.com

W związku z połowicznym zainteresowaniem promocji własnych pism i autorów, jury konkursu podejmie 17 maja 2018 roku decyzję o kontynuacji, zmianie lub rezygnacji z zaproponowanej przez „Gazetę Lekarską” formuły.

Do tego czasu czekamy na Państwa propozycje NOWEGO REGULAMINU lub innych pomysłów promocji tekstów literackich tworzonych przez lekarzy.

Informuję jednocześnie, że w głosowaniu izb wzięły udział redakcje: Warszawa, Lublin, Płock, Wojsko, Poznań, Kielce, Gdańsk, Łódź, Częstochowa, Bielsko-Biała, Opole, Olsztyn, „Gazeta Lekarska”.

Jeśli ktoś wysłał głos i nie znalazł się na powyższej liście, proszę o pilny kontakt ze mną najdalej do niedzieli 22 kwietnia: 603 110 978. Niestety głosowanie zgodnie z umową zostało wczoraj ostatecznie zamknięte.

Teksty laureatów w kategoriach Poezja, Proza, Felieton, zostaną wydrukowane w specjalnym wydawnictwie „MP” oraz w kolejnych numerach „Gazety Lekarskiej”.

Fragmenty odczytają w Krakowie aktorzy. Werdykt jest utajniony i zostanie ogłoszony 17 maja o godzinie 19:00 w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Galę uświetni orkiestra lekarzy z Poznania „Operacja Muzyka” oraz Maja i Andrzej Sikorowscy.

Zaproszenie laureatów na Galę prześle redakcja „MP”. W gali może zgodnie z zapowiedzią i tradycją 7 lat wziąć udział każda redakcja. Informacji o rezerwacji miejsc w Teatrze Słowackiego udziela Anna Wierzchowska-Woźniak: anna.wierzchowska-wozniak@mp.pl.

Jarek Wanecki
Przewodniczący kolegium redakcyjnego „Gazety Lekarskiej”, sekretarz konkursu, realizator Gali

Płock, 10 maja 2018 r.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.