Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna „Światło, barwa, cisza”

W październiku w Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy tym razem pod hasłem „Światło, barwa, cisza”.

Foto: pixabay.com

Realizację tego tematu organizatorzy pozostawiają inwencji oraz wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w wystawie.

Tegorocznej edycji wystawy, podobnie jak poprzednim, towarzyszył będzie konkurs, w którym prace oceni jury złożone z profesjonalistów.

Do udziału w wystawie i konkursie fotograficznym zaproszeni są lekarze i lekarze dentyści nie tylko z łódzkiej izby, ale ze wszystkich okręgowych izb w Polsce.

Organizatorzy zapraszają do przesyłania fotografii drogą elektroniczną lub na nośnikach danych, pozostawiając też możliwość dostarczania zdjęć w wersji papierowej. Termin dostarczania fotografii upływa 8 października.

Wernisaż wystawy, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki konkursu fotograficznego, odbędzie się 21 października o godz. 17.00. Wystawa potrwa do 26 października.

Organizatorem imprezy jest Komisja Kultury Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, a współorganizatorem Naczelna Izba Lekarska.

Kontakt:

Iwona Szelewa
Sekretariat Okręgowej Izby Lekarskiej
tel. (42) 683 17 01

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.