Dofinansowanie wyjazdu dla lekarzy seniorów

Bydgoska Izba Lekarska dofinansowuje lekarzom emerytom i rencistom wyjazdy na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy. Pierwszy dofinansowany wyjazd zaplanowano na październik.

Foto: pixabay.com

Kolejny planowany jest w przyszłym roku, tym razem dla grupy 20-25 lekarzy.

Przewidywana kwota dofinansowania to 800 zł na osobę. Turnus dotyczy pobytu w Sarbinowie Morskim, z pełnym wyżywieniem i liczbą 30 zabiegów rehabilitacyjnych zleconych przez lekarza z ośrodka, a także program integracji społecznej.

– Na tle doświadczeń z bieżącego i przyszłego roku Klub Lekarza Seniora planuje rozszerzenie oferty na inne ośrodki nadmorskie i podgórskie oraz wyjazdy indywidualne z dojazdem we własnym zakresie w różnych terminach. Wszelkie propozycje i oczekiwania lekarzy dotyczące planowanego wieloletniego programu rehabilitacji sanatoryjnej dla lekarzy emerytów i rencistów BIL będą mile widziane – informuje dr Maciej Borowiecki, przewodniczący KLS bydgoskiej izby, który jest inicjatorem tego przedsięwzięcia.

Powiązane aktualności

Jeden komentarz

Skomentuj
 1. Avatar
  Małgorzata
  Gru 05, 2018 - 04:11 PM

  To naprawdę szczęście być emerytem w bydgoskiej Izbie Lekarskiej,bo w bielskiej ściągają składki od emerytów nie nie osiągających innych przychodów poza emeryturą !
  Polecili przysłać zaświadczenie ZUS i naliczyli składki za kilka miesięcy pod pozorem,że nie oświadczyłam,iż nie osiągam innych dochodów.

  ODPOWIEDZ

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.