XIX Ogólnopolska Biesiada Literacka

XIX Ogólnopolska Biesiada Literacka Unii Polskich Pisarzy Lekarzy odbędzie się, jak zwykle w Klubie Lekarza Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ul. Czerwonej 3, w dniu 1 marca. Początek o godz. 17.00.

Foto: pixabay.com

Bezpośrednio po biesiadzie Kabaret OIL zaprasza na swoją X już autorską premierę tym razem pod tytułem: „Pozory mylą, czyli strzał w 10”.

Osoby, które podczas spotkania pragną zaprezentować własne utwory, proszone są o nadesłanie zgłoszeń uczestnictwa oraz proponowanych do wygłoszenia tekstów (w trzech egzemplarzach) na adres OIL: 93-005 Łódź, ul. Czerwona 3 z dopiskiem „Biesiada Literacka” oraz koniecznie, także w formie elektronicznej, na adres: biuro@oil.lodz.pl najpóźniej do 15 lutego.

W zgłoszeniu należy podać swój adres pocztowy, e-mail oraz numer telefonu. Czas przewidziany na autorskie prezentacje zależy od liczby zgłoszeń, jednak każdy uczestnik zwykle ma do dyspozycji 3-5 minut, po czym krótki komentarz wygłasza krytyk. Na zakończenie odbywa się tajne głosowanie publiczności, po czym jury oblicza głosy. Nagrodą dla zwycięzców jest dyplom i kielich ambrozji.

Dodatkowych informacji udziela: Iwona Szelewa, e-mail: biuro@oil.lodz.pl, tel. (42) 683 17 01.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.