XXIV Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia

9 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się XXIV Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia.

Foto: osoz.pl

Tegoroczna edycja będzie pod hasłem „Lecznictwo szpitalne – druga linia ochrony zdrowia na platformie OSOZ, czyli nowoczesne technologie wspomagania zarządzania zdrowiem w leczeniu szpitalnym”.

Kongres zgromadzi ponad 1000 gości i kilkudziesięciu ekspertów w tematach związanych z digitalizacją ochrony zdrowia. Zaplanowano łącznie 10 sesji tematycznych przygotowywanych z organizacjami rynku ochrony zdrowia i farmacji oraz partnerami merytorycznymi. Uczestniczący w Kongresie lekarze, farmaceuci oraz diagności laboratoryjni otrzymają punkty edukacyjne.

W Strefie Nauki zaprezentowane zostaną innowacje z dziedziny cyfryzacji oraz nowe rozwiązania IT. Kongres OSOZ to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconych rozwiązaniom zdrowia cyfrowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (wymagana rejestracja). Oprócz sesji plenarnej z wystąpieniami gości specjalnych, uczestnicy będą mogli wziąć udział w 10 sesjach tematycznych.

Konferencja jest objęta patronatem medialnym „Gazety Lekarskiej”. Dodatkowe informacje na https://osoz.pl/kongresOSOZ.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.