I Mistrzostwa Polski Lekarzy w Rajdach na Orientację

W imieniu Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Polski Lekarzy w Rajdach na Orientację, które odbędą się 13.07.2019 r. w Bukowie koło Polanowa przy okazji rajdu Czarna Cobra.

Zadaniem uczestników będzie odnaleźć jak największą ilość punktów w terenie, w jak najkrótszym czasie. Korzystać będzie można jedynie z mapy dostarczonej przez organizatorów na starcie.

Mistrzostwa odbędą się na trasach pieszych na dystansie 25 km (TP-25) w kategorii open i kobiet, na dystansie 50 km (TP-50) w kategorii open oraz na trasie rowerowej na dystansie 50 km (TR-50) w kategorii open.

Okręgowa Izba Lekarska w Koszalinie ufundowała nagrody za pierwsze trzy miejsca w każdej z wyżej wymienionych kategorii oraz dyplomy dla wszystkich uczestników. Oprócz tras w randze Mistrzostw będą również do wyboru trasy krótsze, czyli rodzinna (ok. 7 km) i klasyczna (ok 12 km). Organizator przewiduje nagrody dla wszystkich dzieci startujących na trasie rodzinnej.

W ramach świadczeń startowych uczestnicy otrzymają:

  • koszulkę pamiątkową (o rozmiarze zgodnym z wybranym w formularzu zgłoszeniowym) – tylko dla uczestników zgłoszonych do 1-go lipca i tylko dla tras TP-25, TP-50 i TR-50,
  • ciepły posiłek na mecie,
  • punkt żywieniowy na trasach TP-25, TP-50 i TR-50.

Udział w rajdzie dla wszystkich członków OIL w Koszalinie jest bezpłatny (koszty opłaty startowej pokrywa koszalińska izba) Wszelkie informacje i zapisy dostępne są na stronie internetowej http://cobra.js1373.pl/ Zachęcamy do startu wszystkich lekarzy, ale też ich rodziny, znajomych i przyjaciół.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.