PhotoArtMedica 2019

Jesteś lekarzem, lekarzem dentystą, wykładowcą uczelni medycznej, studentem medycyny, stażystą, technikiem obrazowania medycznego, a Twoją pasją jest fotografia i chęć zatrzymania w kadrze tej jednej ulotnej i niepowtarzalnej chwili?

Foto: pixabay.com

Wiodącym tematem tegorocznej siódmej edycji Salonu PhotoArtMedica są Krajobrazy Świata.

Świat, w którym żyjemy, wciąż się zmienia, przy niemałym udziale człowieka. Zmiany te widzimy przede wszystkim w siedliskach ludzi, w wielkich aglomeracjach miejskich ale też i na prowincji. Zauważalne też są w wypełniającej świat naturze.

Zapraszamy do zaprezentowania swoich impresji pokazujących krajobrazy świata z różnej perspektywy i z różnymi emocjami – te, które nas otaczają na co dzień i te, które widzimy po raz pierwszy – krajobrazy miejskie, prowincji, górskie, morskie, pustynne czy leśne. Warto zatrzymywać je w kadrze zanim ulegną zmianie lub znikną…

W kategorii Temat Wolny zapraszamy do przedstawiania swoich wrażeń fotograficznych na dowolny temat i w dowolnej technice. Po raz drugi, po zeszłorocznej udanej inauguracji, zapraszamy do przedstawiania swoich prac w temacie Fotografia Medyczna – zarówno prezentujących obrazy z życia ośrodków medycznych jak i zdjęcia wykonane przy użyciu technik obrazowania medycznego w artystycznym ujęciu.

VII Międzynarodowy Salon Fotografii Artystycznej Lekarzy PhotoArtMedica 2019 czeka na Wasze fotografie.

Dr n. med. Krzysztof Muskalski, EFIAP, AFRP, ZPAF, pomysłodawca i przewodniczący Salonów PhotoArtMedica

Patronem medialnym konkursu jest „Gazeta Lekarska”. Więcej na stronie https://photoartmedica.pl

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.