9. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

W dniach 22-23.08.2020 r. na Stadionie MOSiR przy ul. Józefa Piłsudskiego 22 w Lublinie odbędą się 9. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce. Znajdowały się one w kalendarzu NIL i „Gazety Lekarskiej”, lecz ze względu na pandemię termin ich rozegrania uległ przesunięciu. 9. MPLwLA zostaną rozegrane równolegle z 30. Mistrzostwami Polski w Lekkiej Atletyce Masters.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie (kobieta, która ukończyła 30., a mężczyzna 35. rok życia) zarówno w mistrzostwach weteranów, jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open”. Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów.

Rywalizacja w MPL odbywać się będzie we wszystkich konkurencjach zgodnie z programem mistrzostw.

Rejestracja możliwa on-line na stronie http://zawodypzwla.atp-web.eu/. Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są dodatkowo o wcześniejszy kontakt ze mną, organizatorem mistrzostw: telefon 504101375 lub e-mail julekp@onet.pl.

Uwaga: w karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową. Wszelkie informacje o zawodach w tym również program zawodów, komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia dostępne na stronie https://www.pzlam.pl/.

Lek. med. Julian Pełka K-P OIL Toruń, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 9. MPL

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.