4. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

W dniu 13 marca w Hali Sportowo-Widowiskowej „Arena” w Toruniu odbędą się 4. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce.

Foto: pixabay.com

Zawody organizowane będą równolegle z 30. Halowymi Mistrzostwami Polski Masters w Lekkiej Atletyce.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie (kobieta, która ukończyła 30., a mężczyzna 35. rok życia) zarówno w mistrzostwach weteranów, jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” .

Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów. Rywalizacja w MPL odbywać się będzie w następujących konkurencjach: 60, 200, 400, 1500, 3000, skok w dal, skok wzwyż, trójskok, pchnięcie kulą, rzut ciężarkiem.

Możliwe poszerzenie zakresu konkurencji w sytuacji dodatkowego zainteresowania udziałem w konkurencjach nie ujętych w wykazie.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są o kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504 101 375 lub e-mail julekp@onet.pl. Komunikat organizacyjny, karta zgłoszenia i wszelkie inne informacje dotyczące mistrzostw dostępne na stronie www.pzlam.pl.

W bieżącym roku zapraszam również na:

  • 5. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Wielobojach Lekkoatletycznych, 5.06.2021, Stadion Miejski w Toruniu ul. Gen. Józefa Bema 23,
  • 10. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce, 19-20.06.2021, Stadion Miejski w Olsztynie.

Zawody znajdują się w kalendarzu NIL i „Gazety Lekarskiej”.

Lek. med. Julian Pełka, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 4. HMPL K-P OIL Toruń

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.