Nowość w NIL. Szkolenia dla lekarzy na żądanie

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Lekarzy i Lekarzy Dentystów Naczelnej Izby Lekarskiej wprowadza możliwość organizacji szkoleń na żądanie.

Foto: ODZ NIL

Będą one organizowane przez Ośrodek Doskonalenia Zawodowego NIL dla konkretnych grup lekarskich w dogodnym dla uczestników czasie.

Mogą to być warsztaty online lub stacjonarne, pozwalające m.in. na integrację zespołu, wypracowanie dobrych warunków współpracy, przepracowanie konkretnych problemów i przyswojenie konkretnej wiedzy, co z pewnością przełoży się na lepszą efektywność pracy.

Jak to działa? Na stronie internetowej https://nil.org.pl/dzialalnosc/osrodki/osrodek-doskonalenia-zawodowego/szkolenia-na-zadanie z pliku „Oferta szkoleń” trzeba wybrać interesujący temat, a następnie zgłosić na adres odz@hipokrates.org konkretną grupę lekarzy, którzy chcieliby zdobyć dodatkową wiedzę.

Data spotkania zostanie wybrana wspólnie z wykładowcą. Szkolenia mogą odbyć się online (w siedzibie ODZ NIL) lub w miejscu wskazanym przez grupę. Szczegółowych informacji udziela pracownik Ośrodka Doskonalenia Zawodowego NIL – wystarczy skontaktować się pod wskazany wyżej adres e-mail.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.