XIX Ogólnopolska II Międzynarodowa Wystawa Malarstwa Lekarzy

OIL w Łodzi zaprasza do udziału w XIX Ogólnopolskiej II Międzynarodowej Wystawie Malarstwa Lekarzy, która odbędzie się w dniach 29 maja – 3 czerwca w Klubie Lekarza w Łodzi.

Foto: pixabay.com

Koleżanki i Kolegów lekarzy zainteresowanych udziałem w Wystawie prosimy o dostarczenie lub przesłanie pocztą swych prac w terminie do 13 maja br. do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi (adres: 93-005 Łódź, ul. Czerwona 3).

Obrazy mogą być wykonane w dowolnych technikach i formatach. Wraz z tytułami prac i nazwami technik, w jakich są wykonane, prosimy o przesłanie następujących danych: tytuł, imię i nazwisko autora, rodzaj jego specjalizacji, adres zamieszkania.

Przyjmujemy maksymalnie 2 prace od jednego autora ze względu na ograniczenia powierzchni wystawienniczej. Kontynuując tradycję zapoczątkowaną podczas wcześniejszych edycji Wystawy planujemy przeprowadzenie konkursu, w którym prace oceni jury złożone z profesjonalistów. Drogą głosowania gości wernisażu wyłonimy też Laureata Nagrody Publiczności.

Wernisaż Wystawy odbędzie się 29 maja 2022 roku (niedziela) o godzinie 1700 w Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3, a Wystawa potrwa do 3 czerwca br.

Kontakt: Koordynator Klubu Lekarza Iwona Szelewa, tel. 42/683 17 01, fax. 42/683 13 78, e-mail: biuro@oil.lodz.pl.

(ogłoszenie organizatora)

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.