11. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

W dniach 18-19.06.2022 r. Stadion Miejski w Toruniu, ul. Bema 33. Zawody organizowane będą równolegle z 32. Mistrzostwami Polski Masters w Lekkiej Atletyce.

Foto: pixabay.com

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie (kobieta, która ukończyła 30., a mężczyzna 35. rok życia) zarówno w mistrzostwach weteranów, jak i lekarzy.

Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” . Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów. Rywalizacja w MPL odbywać się będzie we wszystkich konkurencjach zgodnie z programem mistrzostw.

Rejestracja możliwa on-line na stronie http://zawodypzwla.atp-web.eu. Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są dodatkowo o wcześniejszy kontakt ze mną, organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504101375 lub e-mail julekp@onet.pl. Uwaga: w karcie zgłoszenia do mistrzostw należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową. Wszelkie informacje o zawodach w tym również program zawodów, komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia dostępne na stronie https://www.pzlam.pl.

Więcej informacji o zawodach i programie mistrzostw na stronie https://www.pzlam.pl/pl.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego lek. med. Julian Pełka K-P OIL Toruń

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.