12. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

W dniach 26-27.08.2023 r. na stadionie AZS w Łodzi (ul. Lumumby 22/26) odbędą się 12. Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce. Organizowane będą równolegle z 33. Mistrzostwami Polski Masters w Lekkiej Atletyce.

Foto: pixabay.com

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie (kobieta, która ukończyła 30., a mężczyzna – 35. rok życia ) zarówno w mistrzostwach weteranów, jak i lekarzy. Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” .

Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów. Rywalizacja w MPL odbywać się będzie we wszystkich konkurencjach zgodnie z programem mistrzostw.

Wszelkie informacje o zawodach, w tym również program zawodów, komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia, są dostępne na stronie https://www.pzlam.pl. Rejestracja możliwa on-line na stronie http://zawodypzwla.atp-web.eu (uwaga: w karcie zgłoszenia należy zaznaczyć klasyfikację dodatkową). Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są dodatkowo o wcześniejszy kontakt z organizatorem mistrzostw (tel. 504 101 375, e-mail: julekp@onet.pl).

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Julian Pełka

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.