Samorząd lekarski reaguje na wywiad nt. Szpitala Południowego (wideo)
Naczelna Izba Lekarska reaguje na nieprawidłowości w funkcjonowaniu SOR-u w Szpitalu Południowym w Warszawie. O skandalicznych kulisach pracy placówki opowiedział w Kanale Zero dr Emil Jędrzejewski.
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element