Samorząd lekarski reaguje na wywiad nt. Szpitala Południowego (wideo)

Naczelna Izba Lekarska reaguje na nieprawidłowości w funkcjonowaniu SOR-u w Szpitalu Południowym w Warszawie. O skandalicznych kulisach pracy placówki opowiedział w Kanale Zero dr Emil Jędrzejewski.