XVIII Europejski Bal Lekarzy w Gladbeck

Polskie Towarzystwo Medyczne w Niemczech T. Z., członek Kongresu Polonii Niemieckiej T. Z. oraz światowej Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych, zaprasza do udziału w tradycyjnym XVIII Europejskim Balu Lekarzy i XXXIII Balu Polskiego Medyka w Niemczech. 

Tak było w ubiegłym roku. Foto: Bogdan Milek

Impreza odbędzie się 15 listopada 2014 roku w Hotelu Van der Valk w Gladbeck koło Essen. W programie towarzyszącym Balowi przewidziano m.in. sympozjum naukowe Polskiego Towarzystwa Medycznego (certyfikowane przez izbę lekarską), w czasie którego wykłady poprowadzą: prof. dr hab. Jan Konturek, kierownik Elbe Kliniken w Stade („Już w porządku mój żołądku? Aktualności z górnego odcinka przewodu pokarmowego”) i prof. dr hab. Piotr Konturek, kierownik Thüringen-Kliniken w Saalfeld („Najnowsze doniesienia z terapii dolnego odcinka przewodu pokarmowego”).

Balowi towarzyszyć będzie recital wybitnej solistki opery i operetki, pani Grażyny Brodzińskiej oraz aukcja sztuki pochodzącej z Galerii Katarzyny Napiórkowskiej z Warszawy, która cieszyła się wielkim zainteresowaniem  w ubiegłym roku. Ze swoimi obrazami przyjedzie polska lekarka i malarka Joanna Mendys-Gatti. Jak co roku w hotelowym holu będzie można zakupić polskie książki oraz zapoznać się z prezentacjami prasy i mediów polonijnych, biur podróży i polskich kancelarii prawnych w Niemczech.

Koszt uczestnictwa w Balu wynosi 120 euro za osobę. Organizatorzy proszą o przesyłanie formularza faksem, pocztą lub e-mailem do dnia 30 września. Wpłat należy dokonywać do 10 października. Dodatkowe informacje są dostępne na stronach internetowych kongrespn.org i poloniamed.de. Kontakt do organizatorów: info@poloniamed.de lub poloniamed@gmail.com.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.