Hity opolskiej estrady w wykonaniu dzieci lekarzy

Ośrodek Kultury i Dziedzictwa Historycznego Naczelnej Izby Lekarskiej (OKiDH NIL) zaprasza lekarzy rodziców i ich dzieci do udziału w projekcie #SztukaNaszychDzieci, który powstał z myślą o integracji środowiska lekarskiego poprzez sztukę.

Foto: pixabay.com

Pierwsza edycja jest skupiona wokół hitów opolskiej estrady, a w kolejnych mają nimi być takie dziedziny jak: literatura, malarstwo i fotografia.

– Drodzy rodzice, nagrajcie jedną z festiwalowych piosenek w wykonaniu swojego dziecka, opublikujcie w serwisie YouTube, następnie link wyślijcie do nas – zachęca Joanna Maślankowska, organizator projektu #SztukaNaszychDzieci, członek rady OKiDH.

Dziesięcioro najlepszych wykonawców weźmie udział w warsztatach w Miejskim Domu Kultury w Opolu oraz wystąpi podczas gali w Teatrze Jana Kochanowskiego w Opolu, która jest zaplanowana na 9 września 2023 r.

Link z zarejestrowanym wykonaniem piosenki należy przesyłać na adres mediateka@nil.org.pl do 31 maja 2023 r. Dodatkowe informacje są zawarte w regulaminie konkursu, który jest dostępny na stronie internetowej Naczelnej Izby Lekarskiej: https://nil.org.pl/aktualnosci/8000-sztukanaszychdzieci-hity-opolskiej-estrady-w-wykonaniu-dzieci-lekarzy.

Projekt #SztukaNaszychDzieci został objęty patronatem prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej Łukasza Jankowskiego.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.