Konkurs pod patronatem prezesa NRL

Komisja Kultury Lubelskiej Izby Lekarskiej oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland zapraszają do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Lekarzy i Studentów Medycyny, który został objęty honorowym patronatem przez prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej Macieja Hamankiewicza.

Do konkursu może zgłosić się każdy, kto zajmuje się fotografią amatorsko lub profesjonalnie i jednocześnie jest studentem kierunku medycznego albo lekarzem. Zdjęcia będą oceniane w następujących kategoriach tematycznych: człowiek, natura, architektura, medycyna (osobno dla lekarzy i dla studentów). Nagrody zostaną przyznane za zdobycie pierwszego miejsca w każdej z kategorii.

Fotografie należy przesyłać na adres Okręgowej Izby Lekarskiej w Lublinie (ul. Chmielna 4, 20-079 Lublin) z dopiskiem: „IV Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Lekarzy i Studentów Medycyny 2014 lekarz/student”. Termin nadsyłania prac upływa 26 września. Warunkiem odebrania nagród będzie okazanie organizatorom aktualnej legitymacji studenckiej lub prawa wykonywania zawodu lekarza. Dodatkowe informacje na stronie internetowej kultura.oil.lublin.pl.

 

 

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.