Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

24.02.2018 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej „Arena” w Toruniu odbędą się 1. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkoatletyce. Organizowane będą równolegle z 27. Halowymi Mistrzostwami Polski Weteranów w Lekkiej Atletyce.

Foto: pixabay.com

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie (kobieta, która ukończyła 30., a mężczyzna 35. rok życia), zarówno w mistrzostwach weteranów, jak i lekarzy.

Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open”. Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów.

Rywalizacja w MPL będzie odbywać się w następujących konkurencjach: bieg (na dystansie 60, 200, 400, 800, 3000 metrów), skok w dal, skok wzwyż, trójskok, pchnięcie kulą, rzut ciężarkiem. Możliwe poszerzenie zakresu konkurencji w sytuacji dodatkowego zainteresowania udziałem w konkurencjach nie ujętych w wykazie.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są o kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504 101 375 lub e-mail julekp@onet.pl. Komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia do mistrzostw dostępne na stronie www.pzwla.pl.

Lek. med. Julian Pełka
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 1. HMPL

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.