Reaktywowany Stressowy Złaz Medyka po raz trzeci

Czy pamiętacie jeszcze swoje przygody na Stressowym Złazie Medyka w czasach studenckich! A może zdarzyło się Wam współcześnie spotkać starych przyjaciół na reaktywowanych jego dwóch edycjach? Jeśli tak, to…

Foto: pixabay.com

Uwaga! Uwaga!!! W dniach 10-12 maja 2019 r. odbędzie się 3. Reaktywowany Stessowy Złaz Medyka w Kotlinie Kłodzkiej. Nasza baza to „Chata Cyborga” w Bielicach.

Plan obejmuje następujące zdarzenia:

 1. W piątkowy wieczór (10 maja) przy grillu i beczce piwa śpiewamy piosenki rajdowe – instrumentaliści z gitarami i innymi instrumentami mile widziani!!!
 2. W sobotę (11 maja) wyruszamy w góry – w końcu to złaz:
  • rajdy w Góry Złote (ze zdobyciem Kowadła) lub w Góry Bialskie (ze zdobyciem Czernicy);
  • dla mniej wyrobionych turystycznie – relaksowy spacer w górę Doliny Białej Lądeckiej;
  • wieczorem zaś przypominamy sobie przeboje z naszych studenckich lat, piosenki biesiadne, a w charakterze „wisienki na torcie” – występ poetycki Kazimierza Pichlaka.

Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z możliwością dokwaterowania 2 osób w kilku pokojach – stąd prosimy o mailowe deklaracje dotyczące wielkości pokoju wraz z podaniem liczby osób w nim śpiących. Uwaga: po zapełnieniu „Chaty Cyborga” (obowiązuje kolejność zgłoszeń!) zapewnione jest zakwaterowanie w sąsiadujących z „Chatą Cyborga” pensjonatach wraz z wyżywieniem w „Chacie Cyborga”.

Koszt wyprawy to 370 zł, który obejmuje:

 • 2 noclegi,
 • wyżywienie (piątek grill z beczką piwa, śniadania w sobotę i niedzielę oraz obiadokolacja i stół szwedzki wieczorem);
 • znaczek Złazu;
 • nowy śpiewnik.

Wpłat należy dokonywać na konto: 66-9585-0007-0021-0200-2713-0001 Ryszard Ściborski z dopiskiem „Złaz Medyka”. Jesteśmy do waszej dyspozycji: Ryszard Ściborski – e-mail: sciborski@poczta.onet.pl, tel. kom. 601-713-154, Jerzy Lach – e-mail: jerzy.lach@poczta.onet.pl, tel. kom. 664-936-762.

Do zobaczenia w maju na trasie 3. Reaktywowanego Złazu Medyka!

Ryszard Ściborski, Jerzy B. Lach


Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.