2. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkiej Atletyce

W dniu 23 lutego w Hali Sportowo-Widowiskowej „Arena” w Toruniu odbędą się 2. Halowe Mistrzostwa Polski Lekarzy w Lekkoatletyce.

Foto: pixabay.com

Zawody organizowane będą równolegle z 28. Halowymi Mistrzostwami Polski Masters w Lekkiej Atletyce.

Osoba uczestnicząca w zawodach może być klasyfikowana podwójnie (kobieta, która ukończyła 30., a mężczyzna 35. rok życia) zarówno w mistrzostwach weteranów, jak i lekarzy.

Klasyfikacja lekarzy odbywać się będzie w kategorii „open” . Medale mistrzostw w poszczególnych konkurencjach otrzymają najlepsi po przeliczeniu wyników na punkty z uwzględnieniem kategorii wiekowych stosowanych w sporcie weteranów.

Rywalizacja w MPL odbywać się będzie w następujących konkurencjach: bieg na 60, 200, 400, 800, 3000 m, skok w dal, skok wzwyż, trójskok, pchnięcie kulą, rzut ciężarkiem. Możliwe poszerzenie zakresu konkurencji w sytuacji dodatkowego zainteresowania udziałem w konkurencjach nie ujętych w wykazie.

Osoby chętne do udziału w mistrzostwach proszone są o kontakt z organizatorem mistrzostw: telefoniczny 504101375 lub e-mail julekp@onet.pl. Komunikat organizacyjny i karta zgłoszenia do mistrzostw dostępne na stronie www.pzlam.pl.

Lek. med. Julian Pełka

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 2. HMPL

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.