Nowe pielęgniarki w WSZ w Skierniewicach

Zakończyły się kolejne konkursy wyłaniające kadrę kierowniczą Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach. Wczoraj komisja konkursowa wybrała pielęgniarki oddziałowe w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz na Oddziale Chirurgii. Natomiast w przyszłym tygodniu poznamy ordynatora Oddziału Laryngologicznego.

Szefową pielęgniarek w SOR została Anna Krawczyk. W zawodzie pracuje od 1999 roku. W ostatnich latach była związana z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi, współpracowała również z WSZ Skierniewice. Pochodzi ze Słupi koło Skierniewic.

– Pielęgniarka oddziałowa ma dużo pracy organizacyjnej, więc ma mało czasu na inne obowiązki, ale wierzę, że może również wykonywać prace takie, jak szeregowe pielęgniarki. I taką właśnie funkcję widzę dla siebie w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym – mówi pani Anna.

Szefową pielęgniarek w Oddziale Chirurgicznym została Cecylia Adamiec. W latach 1986-2002 pracowała jako pielęgniarka w WSZ Skierniewice, a od 2002 roku była związana z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie. Jest skierniewiczanką. Obie panie zaczną pracę od początku października.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.