19 maja 2024

Lekarze jadą do Fatimy

Z okazji setnej rocznicy objawień fatimskich Duszpasterz Służby Zdrowia w Archidiecezji Warszawskiej ks. prof. dr Stanisław Warzeszak zaprasza polskich lekarzy z całego świata na pielgrzymkę do Fatimy, którą poprowadzi duszpastersko w terminie od 24 czerwca do 1 lipca.

Fatima
Foto: pixabay.com

Bardzo ciekawy program: Fatima, Lizbona i fakultatywnie Nazare w Portugalii, a w Hiszpanii: Madryt, Escurial, Dolina Poległych, Awila, Salamanka, Sewilla, Kordoba i Toledo.

Wylot samolotem z Warszawy, ale istnieje możliwość własnego dojazdu do Madrytu (wówczas cena będzie pomniejszona o koszt przelotu Warszawa – Madryt – Warszawa).

Na pielgrzymkę zaproszeni są polscy lekarze z Polski i całego świata. Zainteresowani proszeni są o nadesłanie e-maila na adres: s.warzeszak@pwtw.pl (będzie wysłany szczegółowy program i warunki uczestnictwa).


Sejm uchwalił nowelizację ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych wprowadzającą tzw. sieć szpitali. O tym, co zmieni się z punktu widzenia lekarzy i pacjentów, piszemy tutaj.