„Wakacje w obiektywie lekarza”

W październiku w Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3, tradycyjnie jak co roku, odbędzie się powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy tym razem pod hasłem „Wakacje w obiektywie lekarza”.

Foto: freeimages.com

Realizację tego tematu organizatorzy pozostawiają inwencji i wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów, chcących wziąć udział w tegorocznej wystawie.

Tegorocznej edycji , podobnie jak poprzednim, towarzyszył będzie konkurs, w którym prace oceni jury złożone z profesjonalistów. Wernisaż wystawy zaplanowano na 23 października 2016 roku (niedziela) o godz. 17. Wystawa potrwa do 28 października br.

Organizatorzy zapraszają do udziału w prezentacji zdjęć członków nie tylko z łódzkiej, ale ze wszystkich okręgowych izb lekarskich w Polsce. Prace należy nadsyłać na adres OIL w Łodzi nie później niż do 12 października br.

Fotogramy winny być nie mniejsze niż w formacie A5, wykonane w technikach dowolnych, opatrzone następującymi informacjami: imię i nazwisko, specjalizacja i miejscowość zamieszkania autora, a także (ewentualnie) tytuł.

Kontakt:

Iwona Szelewa
Sekretariat Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi
93-005 Łódź, ul. Czerwona 3
tel. (042) 683 17 01

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.