Przez „wziernik” aparatu

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy, tym razem pod hasłem: Przez „wziernik” aparatu. Realizację tego tematu pozostawiamy inwencji i wyobraźni lekarzy i lekarzy dentystów.

Foto: Marta Jakubiak

Tegorocznej edycji wystawy, podobnie jak poprzedniej, towarzyszył będzie konkurs, w którym prace oceni jury złożone z profesjonalistów. Wernisaż wystawy planujemy na 19 października 2014 roku (niedziela) o godz. 17. Wystawa potrwa do 24 października br. Do udziału w prezentacji zdjęć zapraszamy Koleżanki i Kolegów nie tylko z Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, ale ze wszystkich okręgowych izb w Polsce.

Prace prosimy nadsyłać na nasz adres nie później niż do 6 października. Fotogramy winny być nie mniejsze niż w formacie A5, wykonane w technikach dowolnych, opatrzone następującymi informacjami: imię i nazwisko, specjalizacja i miejscowość zamieszkania Autora, a także ewentualnie tytułem.

Kontakt:
Iwona Szelewa
Sekretariat Okręgowej Izby Lekarskiej
93-005 Łódź, ul. Czerwona 3
tel. (42) 683 17 01

Powiązane aktualności

komentarze 2

Skomentuj
  1. Piotr Łebkowski
    Sie 26, 2014 - 11:10 PM

    Tytuł i zamierzenie Genialne. Wziernik jako ginekolog-położnik mam na co dzień, tytuł projektu Genialny, włączam się sercem i duszą i … mozliwościami,

    ODPOWIEDZ

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.