22 kwietnia 2024

12. Algorytmy w Pediatrii już w kwietniu

Redakcja czasopisma „Klinika Pediatryczna” zaprasza wszystkich zainteresowanych na konferencję 12. Algorytmy w Pediatrii, która odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2024 r. w Centrum Konferencyjnym WEST GATE w Warszawie.

Fot. pixabay.com

Tematy wiodące szkolenia zostały starannie zebrane, tak by zaspokoić potrzeby zarówno lekarzy pediatrów, lekarzy rodzinnych, jak i rezydentów i specjalizantów.

W tym roku zaprosiliśmy specjalistów z zakresu diabetologii i żywienia, neonatologii, psychiatrii, dermatologii, diagnostyki laboratoryjnej i stomatologii. Na uwagę zasługuje również panel dotyczący nowości w szczepieniach ochronnych.

Współpracujący z nami specjaliści przygotowali dla Państwa kompleksowe opracowanie merytorycznych treści w zwarty i atrakcyjny sposób. Goście konferencji dostaną również przygotowane przez wykładowców artykuły poglądowe w formie czasopisma medycznego „Klinika Pediatryczna” – Algorytmy w Pediatrii 2024.

Uczestnicy otrzymają również pełne wyżywienie podczas szkolenia, certyfikat uczestnictwa z punktami edukacyjnymi okręgowej izby lekarskiej oraz trzymiesięczny dostęp do wykładów nagranych w formie wideo. Elementem łączącym naukę z rozrywką są merytoryczne quizy z niespodziankami po każdej sesji oraz wieczorne spotkanie integracyjne ze spektaklem teatralnym.

Szczegóły są dostępne na stronie internetowej https://klinika.com.pl.

Patronem medialnym wydarzenia jest „Gazeta Lekarska”.