Na wizytę do specjalisty zapisują przez internet

W dobie powszechnego wykorzystywania komputerów i smartfonów coraz więcej placówek wprowadza e-udogodnienia. Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach udostępnia pacjentom możliwość rejestrowania się do poradni specjalistycznych za pomocą internetu.

Foto: pixabay.com

Aby skorzystać z możliwości e-rejestracji należy się zarejestrować na stronie https://szpitale.lodzkie.pl/erejestracja/#/registration/. W tym celu, po uzupełnieniu danych personalnych należy je następnie zatwierdzić za pomocą Profilu Zaufanego ePUAP.

Osoby, które nie posiadają takiego profilu powinny zgłosić się do szpitala osobiście (pawilon G, budynek administracji przy ul. Rybickiego 1, pokój nr 23 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:35). Konieczność stawienia się w szpitalu w celu potwierdzenia danych osobowych odbywa się tylko raz.

Podczas kolejnych logowań do e-rejestracji, po wyborze jednostki medycznej, przechodzimy do wyboru konkretnej poradni specjalistycznej, następnie wybieramy lekarza i termin, w którym jest on dostępny oraz rodzaj wizyty. Po zatwierdzeniu rejestracji należy zgłosić się do specjalisty w wybranym przez siebie terminie.

System e-rejestracja to narzędzie internetowe dostarczane na użytek wszystkich szpitali w województwie łódzkim. Dzięki temu narzędziu pacjenci mogą nie tylko zarejestrować się do poradni specjalistycznej w każdym miejscu woj. łódzkiego, ale również mogą sprawdzić ewentualne występowanie kolejek oczekujących do konkretnych wizyt w poszczególnych lokalizacjach.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. St. Rybickiego w Skierniewicach dysponuje w sumie 19 poradniami specjalistycznymi, większość z nich współpracuje z jednorodnymi oddziałami szpitalnymi. Pełną listę poradni, ich lokalizacje i godziny otwarcia można znaleźć na stronie internetowej WSZ pod linkiem: http://www.szpitalskierniewice.pl/poradnie.html.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.