„Nie trać głowy”. Centrum Onkologii zaprasza do udziału w projekcie

Informujemy o możliwości udziału w projekcie pt. „Nie trać głowy – program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi” realizowanym przez Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Foto: pixabay.com

Jest to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Program realizowany jest pod patronatem Naczelnej Rady Lekarskiej.

Celem projektu jest wdrożenie na terenie 5 województw (małopolskie, mazowieckie, podkarpackie, śląskie, warmińsko-mazurskie) pilotażowego programu profilaktycznego w zakresie wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi (NGiS).

Personelowi zatrudnionemu w placówkach POZ (1 lekarzowi i 1 pielęgniarce) oferuje się możliwość odbycia, w ramach programu, szkolenia z zakresu profilaktyki i leczenia nowotworów głowy i szyi. Załączony poniżej program szkolenia obejmuje wykłady oraz zajęcia warsztatowe.

Udział w programie jest bezpłatny, dojeżdżającym uczestnikom organizatorzy zapewniają nocleg i zwrot kosztów przejazdu. Uczestnicy szkolenia uzyskają punkty edukacyjne, certyfikat ukończenia kursu, certyfikat ukończenia kursu leczenia zespołu uzależnienia od tytoniu. POZ uczestniczący w projekcie będzie mógł skierować 10 pacjentów z podejrzeniem nowotworu głowy i szyi na specjalistyczne badania w Centrum Onkologii – Instytucie w Krakowie lub Warszawie (zwrot kosztów dojazdu dla pacjenta, krótkie terminy).

Zachęcamy do składania zgłoszeń na zapytanie ofertowe dostępne na stronie internetowej Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie pod adresem: http://przetargi.coi.pl/przetargi-nieograniczone-18/pozostale-18/zapytanie-ofertowe/2367-zo7118

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.