15 lipca 2024

Zdążyć przed lotką

W dniach 19-20 maja pod patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej i Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi odbędą się VII Medyczny Puchar Badmintona i VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Badmintonie „Zdążyć przed lotką 2018”.

Foto: pixabay.com

Cel:

  • popularyzacja badmintona wśród środowiska medycznego, szczególnie wśród mieszkańców regionu łódzkiego,
  • upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, integracja środowiska medycznego.

W Mistrzostwach Polski Lekarzy do rywalizacji sportowej mają prawo ubiegać się członkowie wpisani do rejestru samorządów zawodowych: lekarzy i lekarzy dentystów. Weryfikacja na podstawie prawa wykonywania zawodu.

W Medycznym Pucharze Badmintona do rywalizacji sportowej mają prawo ubiegać się członkowie wpisani do rejestru samorządów zawodowych: lekarzy i lekarzy dentystów, pielęgniarek i położnych, diagnostów laboratoryjnych, fizjoterapeutów, rehabilitantów, ratowników medycznych, aptekarzy, lekarzy weterynarzy, a także pracownicy i studenci uniwersytetów i akademii medycznych, pracownicy służby zdrowia i firm farmaceutycznych wraz z członkami rodzin. W ramach turnieju głównego organizator przewiduje rozegranie turnieju dla dzieci.

Zawody zostaną rozegrane w hali widowiskowo-sportowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ul. 6-go Sierpnia 71). Zgłoszenia należy nadsyłać do 16 maja (środa) do g. 20.00 e-mailem: rmbibik@wp.pl. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerami telefonów: 695 864 973 lub 668 179 408.