14 kwietnia 2024

II Ogólnopolski Plener Fotograficzny Lekarzy

Komisja Kultury Okręgowej Rady Lekarskiej w Lublinie zaprasza pasjonatów fotografii do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. W dniach 11-14 września odbędzie się tam kolejna edycja Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficznego Lekarzy. Ilość miejsc ograniczona do zaledwie dwudziestu (decyduje kolejność zgłoszeń).

Rynek w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Foto: btk, imageworld.pl

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Domu Dziennikarza w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą przy ul. Małachowskiego 17 (pokoje 2-osobowe z łazienką). Wpisowe wynosi 300 zł. Wyżywienie obejmuje śniadania, obiady i kolacje.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przekazania w formie elektronicznej minimum jednej pracy z pleneru w jak największej rozdzielczości (format JPEG), umożliwiającej wykonanie odbitki (wydruku) o wymiarach 40 cm x 60 cm.

Wernisaż wystawy poplenerowej zaplanowano na 15 listopada w Galerii Sztuki Nieprofesjonalnej „U Lekarzy”, która mieści się w siedzibie Lubelskiej Izby Lekarskiej przy ul. Chmielnej 4. Wystawę będzie można oglądać do 15 stycznia 2015 roku.

Organizator planuje pokazanie jej także w innych okręgowych izbach lekarskich. Dodatkowych informacji udziela Kamila Chudaszek, tel. (81) 536 04 50, e-mail: sekretariat@oil.lublin.pl.

mt