12 kwietnia 2024

III Konkurs Nalewek Własnej Receptury

Okręgowa Izba Lekarska w Krakowie wraz z Okręgową Izbą Aptekarska w Krakowie zapraszają członków zrzeszonych w wyżej wymienionych izbach na kolejną edycję Konkursu Nalewki Własnej Receptury. Odbędzie się on 28 listopada 2014 roku w Muzeum Farmacji Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum przy ul. Floriańskiej 25 w Krakowie. Początek o godz. 17.00. 

Foto: imageworld.pl

Organizatorzy konkursu zapraszają zarówno do wzięcia udziału w rywalizacji, jak i do uczestnictwa w degustacji. Rosnąca popularność konkursu, o czym świadczą liczne zgłoszenia w roku ubiegłym pozwala przypuszczać, że kolejna III Edycja Konkursu Nalewek Własnej Receptury będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem.

W konkursie mogą wziąć udział jedynie nalewki, które nie są dostępne w sprzedaży komercyjnej. Dwie próbki nalewki w ilości po 200 ml należy dostarczyć do 27 listopada do godz. 15.00 do siedziby Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie lub bezpośrednio do Muzeum Farmacji w Krakowie, ale- jak podkreślają organizatorzy – im wcześniej, tym lepiej. Liczba nalewek zgłaszanych do konkursu przez jednego uczestnika jest dowolna.

Uczestników konkursu organizatorzy proszą o zapoznanie się i pobranie regulaminu oraz karty zgłoszeniowej konkursu ze strony Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Wstęp na imprezę jest darmowy. Organizatorzy liczą, że – podobnie jak w roku ubiegłym – zgłoszenia napłyną z całej Polski i będą sprzyjały dalszej integracji członków obu izb.