27 maja 2024

Piłka nożna dla pracowników służby zdrowia

Stowarzyszenie „Sport dla Wszystkich” organizuje szereg imprez sportowo-rekreacyjnych dla różnych grup zawodowych i wiekowych. Wychodząc naprzeciw społecznym potrzebom aktywnego wypoczynku i uczestnictwa w imprezach sportowych proponuje udział w mistrzostwach Polski w piłce nożnej adresowanych do pracowników służby zdrowia.

Foto: freeimages.com

Wyciąg z regulaminu i lista startowa powinny być potwierdzone przez pracodawcę. Udział pań w zespołach mile widziany. Planowany termin i miejsce finału ogólnopolskiego zaplanowano na 13-14 maja w Kutnie.

Zgłoszenia należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 19 kwietnia podając jednocześnie wszystkie dane do faktury i dane kontaktowe kierownika zespołu (telefon, adres e-mail). Wpisowe do turnieju w wysokości 1000 zł od zespołu należy wpłacić na konto Stowarzyszenia w nieprzekraczalnym terminie do 24 kwietnia.

Organizatorzy zapewniają: ubezpieczenie NNW dla uczestników w czasie zawodów, opiekę medyczną, obsługę sędziowską, puchary i dyplomy dla wszystkich zespołów, nagrody indywidualne, bar kawowy i wspaniałą sportową zabawę.