Poradnik Razem dla Zdrowia (wideo)

7 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji Naczelna Izba Lekarska, Fundacja My Pacjenci, Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych oraz Naczelna Izba Aptekarska przypomniały o inicjatywie Razem dla Zdrowia, tym razem w formie krótkiego klipu wideo.

W odpowiedzi na potrzeby pacjentów i pracowników ochrony zdrowia, przygotowano „Poradnik Razem dla Zdrowia. Jak skutecznie poruszać się w systemie ochrony zdrowia?”. To owoc współpracy środowiska pacjentów i przedstawicieli zawodów medycznych.

„Poradnik zawiera najbardziej aktualne informacje pomagające pacjentom poruszać się w systemie opieki zdrowotnej. Zachęcamy do skorzystania z niego wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć m.in. jak szybko i skutecznie znaleźć pomoc medyczną, nawet w nocy czy święta, jakie są zasady zapisywania się na listy oczekujących, jakie są prawa pacjenta” – czytamy na stronie internetowej www.razemdlazdrowia.pl.

Poradnik zawiera najbardziej aktualne informacje pomagające pacjentom poruszać się w systemie opieki zdrowotnej. Zachęcamy do skorzystania z niego wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć m.in. jak szybko i skutecznie znaleźć pomoc medyczną, nawet w nocy czy święta, jakie są zasady zapisywania się na listy oczekujących czy jakie są prawa pacjenta. Lista poruszanych zagadnień ma być uzupełniana.

Do pobrania:

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.