Beskidy zapraszają

Od 10 do 12 października w Wiśle odbędzie się Ogólnopolski Plener Ceramiki Artystycznej dla Lekarzy. Jego organizatorem jest Śląska Izba Lekarska w Katowicach. Organizator zapewnia noclegi ze śniadaniami oraz materiały plastyczne. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia. 

Foto: Marta Jakubiak

Wpisowe w wysokości 100 zł prosimy wpłacać na rachunek bankowy Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach: 43 1020 2313 0000 3102 0020 0246 (z dopiskiem: „Plener Ceramiki”). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji udziela lek. stom. Stanisław Mysiak, tel. (32) 252 97 51, kom. 605 256 335.

Wisła położona jest w głębi Beskidu Śląskiego. Na północy miasto sąsiaduje z Brenną i Ustroniem, na południu z Istebną, na północnym-wschodzie ze Szczyrkiem, a na zachodzie z Republiką Czeską. Grzbietowiska, które otaczają centrum tej malowniczej miejscowości, przewyższają doliny o kilkaset metrów. Na terenie miasta swoje źródła ma największa polska rzeka – Wisła.

Przypominamy, że Śląska Izba Lekarska w Katowicach jest współorganizatorem cyklu imprez pod hasłem „Championat SzachMedica”, które zaplanowano na pierwszą połowę maja w pobliskim Ustroniu (czytaj więcej).

mt

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.