Nowe szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów w NIL

Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej (NIL) zaprasza na bezpłatne szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski, które są zaplanowane aż do grudnia 2023 roku.

Foto: pixabay.com

Tematyka dotyczy m.in. zagadnień prawnych, zarządzania, kompetencji miękkich oraz spraw związanych z wykonywaniem zawodu i wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji.

W ofercie są szkolenia stacjonarne, które odbędą się w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym NIL, oraz kursy online. Wszystkie wydarzenia edukacyjne są akredytowane, a ich uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

„Wykładowcy i trenerzy, którzy współpracują z Ośrodkiem Kształcenia NIL, to ludzie, którzy posiadają rozległą wiedzę zarówno teoretyczną, jak i są wybitymi praktykami w swoich dziedzinach. Prowadzone przez nich szkolenia z pewnością przyczynią się do uzupełnienia i nabycia nowych kompetencji oraz aktualizacji już posiadanej wiedzy i umiejętności” – poinformowano w komunikacie.

Rejestracja na szkolenia: https://nil.org.pl/dla-lekarzy/kursy-i-szkolenia.

Dodatkowe informacje:

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.