24 lipca 2024

Doroczna konferencja Polskiej Grupy Raka Płuca

„Gazeta Lekarska” objęła patronatem medialnym konferencję organizowaną przez Polską Grupę Raka Płuca we współpracy z International Association for the Study of Lung Cancer – IASLC, która odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2022 r. w Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie i poprzedzona zostanie warsztatami.

Foto: pixabay.com

Doroczna konferencja Polskiej Grupy Raka Płuca będzie platformą porozumienia i spotkań uczestników wszystkich specjalności, w których kręgu zainteresowania znajduje się diagnostyka i leczenie nowotworów płuca i obszaru klatki piersiowej, a są to m.in. torakochirurdzy, pulmonolodzy, onkolodzy kliniczni, radioterapeuci, diagności molekularni i laboratoryjni, patomorfolodzy, radiolodzy, rehabilitanci.

Ze względu na olbrzymi postęp jaki dokonuje się w leczeniu nowotworów płuca i klatki piersiowej, tegoroczny program Konferencji zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających, a zaproszeni wybitni wykładowcy przekażą najnowsze doniesienia i zalecenia w diagnostyce i leczeniu raka płuca.

Strona konferencji: https://rakpluca2022.pl.