20 kwietnia 2024

Konferencja i mistrzostwa Polski dermatologów

W połowie stycznia 2017 roku w Krynicy odbędą się XV Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Lekarzy Dermatologów w Narciarstwie Alpejskim (dodatkowe informacje na plakatach) oraz XV Jubileuszowa Konferencja Dermatologiczna (poniżej publikujemy zaproszenie).

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XV Jubileuszowej Konferencji Dermatologicznej, która odbędzie w Krynicy w dniach od 12 do 13 stycznia 2017 roku. Jubileusz jest wydarzeniem szczególnym dlatego przewidujemy w programie udział gości specjalnych. Wykłady w sesji plenarnej w pierwszym dniu Konferencji z udziałem Prezesa Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, pani prof. dr hab. med. Lidii Rudnickiej, i wiceprezesa prof. dr hab. Waldemara Placka, wprowadzą Państwa w najnowsze zagadnienia dermatologii.

Konferencja organizowana od 15 lat ma charakter interdyscyplinarny i odbywa się z udziałem wybitnych wykładowców ekspertów w dziedzinie dermatologii w tym kierowników klinik dermatologicznych jak i w zakresie alergologii, biotechnologii i immunologii, onkologii, chorób błon śluzowych. Zespół wykładowców, którzy są specjalistami w badaniach molekularnych, klinicystami oraz lekarzami praktykami, zaprezentują atrakcyjny pod względem naukowym i praktycznym program.

Na wyjątkową konferencję pt. „Postępy w dermatologii – od badań molekularnych do diagnostyki i leczenia chorób skóry” znaną nie tylko z wysokiego poziomu merytorycznego wykładów, ale i wspaniałej atmosfery, zapraszamy serdecznie zarówno naszych stałych uczestników, którzy od 14 lat przyjeżdżają z całej Polski do zaśnieżonej Krynicy, będącej w styczniu prawdziwą perłą Beskidów, ale także wszystkich nowych Gości, alergologów i lekarzy innych specjalności, przyjaciół dermatologów.

Zapewniamy certyfikaty uczestnictwa i punkty edukacyjne związane z udziałem w wykładach. Konferencja realizowana jest pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Krynica w zimowej szacie zauroczy Państwa i zapewni wiele znakomitych doznań naukowych i towarzyskich. Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w XV Jubileuszowych Mistrzostwach Polski Dermatologów w Narciarstwie Alpejskim zapraszamy w dniach 14-15 stycznia. Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w Krynicy!

Dr n. med. Monika Kapińska-Mrowiecka
Organizator Konferencji

Zgłoszenia i zapytania należy kierować drogą mailową lub faxem do 30 grudnia. Biuro Konferencji czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-15.00. Kontakt: Joanna Ficek, e-mail: biuro@aps-team.com, fax. 12 378 33 04, tel. 509 297 800. Dodatkowe informacje: www.aps-team.com, www.zimowakonferencja.pl.