20 kwietnia 2024

Stomatolodzy ze 115 krajów wkrótce w Polsce

W najważniejszym wydarzeniu w historii polskiej stomatologii, Kongresie FDI, który 7 września rozpocznie się w Poznaniu, udział potwierdziło kilka tysięcy delegatów ze 115 krajów. Tylko w ciągu kilku dni oficjalną, aplikację mobilną kongresu pobrało ponad 400 osób.

Bezpłatna aplikacja mobilna FDI 2016 Poznań od kilku dni dostępna jest w sklepach internetowych: App Store, Google Play oraz Windows Store.

Dzięki niej uczestnik ma stały dostęp do programu edukacyjnego Kongresu FDI. Aplikacja pomoże w zorganizowaniu własnego programu wykładów, pozwala m.in. na zapoznanie się z opisami wykładów, wybranie najciekawszych i zapisanie ich w specjalnym folderze.

Umożliwia także wyszukiwanie wykładów według: tematyki, wykładowców lub słów kluczowych. W aplikacji można prowadzić notatki z wykładów i wizyt na stoiskach, które następnie w bardzo prosty sposób można wysłać e-mailem na swoja skrzynkę pocztową.

W aplikacji wyszukamy także firmę, której stoisko chcemy odwiedzić w ramach Światowej Wystawy Stomatologicznej (listy alfabetyczne oraz grupy towarowe). Dodatkowo specjalne narzędzia pozwalają zaplanować trasę zwiedzania wystawy, a aktywne mapy bez problemu poprowadzą do poszukiwanego stoiska.

Z dużym prawdopodobieństwem można powiedzieć, że aplikacja mobilna FDI 2016 Poznań zostanie pobrana w 115 krajach na całym świecie, z tylu bowiem państw udział w kongresie potwierdzili delegaci.

Najsilniejsze grupy, oprócz Polaków, będą stanowili obywatele: Ukrainy, Kanady, Stanów Zjednoczonych, Australii oraz Norwegii. W Poznaniu swoich reprezentantów będą miały również takie kraje jak: Benin, Kolumbia, Dominikana, Etiopia, Ghana, Gwatemala, Mali, Mauretania, Mozambik, Nepal, Namibia, Rwanda, Seszele, Syria, a nawet Vanuatu.

Przypomnijmy, że udział w Światowej Wystawie Stomatologicznej, która w tym roku zastępuje popularne CEDE, potwierdziło już ponad 300 firm z 35 krajów. Udział w części targowej jest bezpłatny (po wcześniejszej rejestracji).


Jacy wykładowcy pojawią się na Dorocznym Światowym Kongresie Stomatologicznym FDI w Poznaniu? O czym będą mówić? Jakie niespodzianki czekają na uczestników? Dlaczego w stolicy Wielkopolski warto być od początku do samego końca kongresu? Odpowiedź na te i wiele innych pytań tutaj – zachęcamy do śledzenia naszych doniesień na bieżąco.