21 maja 2024

VI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Squashu

Organizatorami VI Mistrzostw Polski Lekarzy w Squashu są: Komisja Sportu Naczelnej Rady Lekarskiej, Śląska Izba lekarska w Katowicach i piszący te słowa wraz z grupą trenerów i sędziów tej dyscypliny reprezentowanych przez trenera Artura Smolenia.

Mistrzostwa Polski Lekarzy w Squashu

Turniej, jak co roku, odbędzie się w Gliwicach. Tym razem w dniach 14-15 października. Będą mogli wziąć w nim udział wszystkie lekarki/lekarze i lekarki/lekarze dentyści posiadający PWZ.

Ubiegłoroczna impreza zgromadziła ponad 50 lekarzy z całej Polski, w tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencje. Mając w pamięci poprzednie mistrzostwa jesteśmy pewni, że nie zabraknie sportowych emocji, walki i dobrej zabawy.

Zawody w dniu 14 października odbędą się w kategorii open, a 15 października zaplanowano turnieje: damski oraz w kategorii +45 lat. Wszelkie informacje nt. warunków uczestnictwa, jak również zapisy, przyjmowane są do dnia 29 września na adres e-mail: 123squash@wp.pl.

Oprócz sportowych emocji, nagród i medali dla zwycięzców, zapewniamy pamiątkowe koszulki turniejowe dla wszystkich uczestników, całodzienny catering i dostęp do strefy wellness. Zapewniamy także sprawne przeprowadzenie turnieju, sędziów, piłki i rakiety.

dr n.med. Tomasz Romańczyk