12 czerwca 2024

XIII Ogólnopolska Wystawa Malarstwa Lekarzy

Na coroczną, Ogólnopolską Wystawę Malarstwa Lekarzy, Komisja Kultury Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi zaprasza już po raz trzynasty, także w maju – kontynuując tym samym tradycję wiosennych wernisaży.

Foto: freeimages.com

Koleżanki i kolegów lekarzy zainteresowanych udziałem w wystawie organizatorzy proszą o dostarczenie swych dzieł do Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi (93-005 Łódź, ul. Czerwona 3) do 8 maja br.

Obrazy mogą być wykonane w dowolnych technikach i formatach oraz opatrzone następującymi danymi: tytuł, imię i nazwisko autora, rodzaj jego specjalizacji, miejscowość zamieszkania. Organizatorzy przyjmują maksymalnie dwie prace od jednego autora ze względu na ograniczenia powierzchni wystawienniczej.

Kontynuując tradycję zapoczątkowaną podczas ubiegłorocznej edycji, organizatorzy planują przeprowadzić konkurs, w którym prace oceni jury złożone z trójki profesjonalistów.

Wernisaż wystawy odbędzie się 24 maja (niedziela) o godzinie 17.00 w Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3, a wystawa potrwa do 29 maja br. Dodatkowych informacji udziela: Iwona Szelewa, tel.: (42) 683 17 01, faks: (42) 683 13 78, e-mail: biuro@oil.lodz.pl.