Zagrali w ringo w Warszawie

W dniu 26 września 2014 roku na trawiastej płycie stadionu Klubu Sportowego „Spójnia – Warszawa” , w sąsiedztwie Centrum Olimpijskiego, rozegrano XIII Mistrzostwa Polski Lekarzy i Innych Profesji Ochrony Zdrowia.

Do sześciu kategorii zgłosiło się 53 zawodników, z których część stanowiła grupę prelegentów na toczących się w Centrum obradach Kongresu Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej. W ogólnej klasyfikacji zwyciężyli reprezentanci Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie (73 pkt.), przed pomorską (17 pkt.) i opolską (14 pkt.), i z możliwych do zdobycia 24 medali – zdobyli 15.

Medale ufundowała Naczelna Izba Lekarska, natomiast dyplomy, kółka ringo i koszulki polo sponsorowała Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie.

Dekoracja zwycięzców odbyła się późnym wieczorem w Halu Centrum Olimpijskiego, a prestiżu Mistrzostwom dodał przewodniczący Komitetu Naukowego Kongresu prof. Wiesław Tomaszewski, który opuścił salę obrad i wręczał nagrody medalistom. Nienagradzani uczestnicy postanowili podnieść swoje umiejętności do kolejnych XIV Mistrzostw Polski w Ringo, które odbędą się w Krakowie, w niedzielę 5 lipca 2015 roku.

Krystyna Anioł-Strzyżewska

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.