Szczepienie przeciwko grypie w NIL (foto)

W piątek w siedzibie Naczelnej Izby Lekarskiej lekarze, członkowie Naczelnej Rady Lekarskiej, a także pracownicy Biura NIL szczepili się przeciwko grypie.

Foto: Mariusz Tomczak

Organizatorem akcji odbywającej się pod hasłem „Lekarze dają przykład”, na którą zostali zaproszeni dziennikarze, była Fundacja Lekarze Lekarzom na czele z jej prezesem dr. Mariuszem Janikowskim.

Warto dodać, że przedwczoraj Główny Inspektor Sanitarny opublikował Program Szczepień Ochronnych na 2020 r. Dokument zasadniczo powtarza wytyczne obowiązujące w ubiegłym roku. Wśród zmian na uwagę zasługuje wskazanie, że wybór szczepionki przeciw grypie (inaktywowanej lub żywej atenuowanej) powinien uwzględniać wiek i stan kliniczny pacjenta oraz winien być zgodny z zaleceniami producenta.

Powiązane aktualności

komentarze 2

Skomentuj
 1. Adolf Fluorstein
  sty 11, 2020 - 01:32 AM

  Hahaha hahaha. ??? To już jest desperacja. No ale cóż, reżimowe i arbitralnie ustalone 2000IU cholekalcyferolu dziennie może nie uchronić przed grypą. Każdy konował PO-winien być ustawowo szczepiony na co się da, aby dawać przykład niewykształconej masie. Miłego aluminium, rtęci, polisorbatu i formaldehydu ??. Od kilku lat uświadamiam kogo tylko jest sens uświadamiać o co w tej waszej medycynie rokefelerowskiej tak naprawdę chodzi. Oczywiście nie jestem jedyny.

  ODPOWIEDZ
  • Zbigniew Ateusz
   wrz 16, 2020 - 04:30 AM

   Pecunia non olet!

   ODPOWIEDZ

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.