13 czerwca 2024

Półmaraton z historią w tle

W niedzielę, 22 czerwca 2014 roku, w Radomiu odbędą się 1. Mistrzostwa Lekarzy w Półmaratonie. To impreza adresowana do lekarzy i lekarzy dentystów z Polski, której współorganizatorem jest Delegatura Radomska Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Foto: Freeimages.com

Zgłoszenia przyjmowane są do 19 czerwca poprzez moduł dostępny na stronach: maratonypolskie.pl, datasport.pl i polmaratonradom.pl lub w biurze zawodów w dniach 21 i 22 czerwca. Warunkiem uczestnictwa jest złożenie oświadczenia o stanie zdrowia lub przedstawienie aktualnych badań świadczących o braku przeciwwskazań do udziału w biegu.

1. Mistrzostwa Lekarzy w Półmaratonie odbędą się w ramach kolejnej edycji Półmaratonu Radomskiego Czerwca ‘76. To bieg z historią w tle, który ma upamiętnić wydarzenia z 1976 roku. „Ciekawa trasa przez centrum miasta, meta na nowoczesnym stadionie lekkoatletycznym, z trybunami pełnymi kibiców, niewygórowany limit czasowy, ciekawy pakiet startowy, wysokie nagrody finansowe dla zwycięzców, niebanalne szklane puchary” – w taki sposób zachwalają go organizatorzy.

mt