14 kwietnia 2024

V Medyczny Puchar Badmintona

Uniwersytet Medyczny w Łodzi i Klub Uczelniany AZS Uniwersytet Medyczny w Łodzi zapraszają na V Medyczny Puchar Badmintona i IV Mistrzostwa Polski Lekarzy w Badmintonie „Zdążyć przed lotką 2016”.

Turniej odbędzie się pod patronatem Naczelnej Izby Lekarskiej, Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi oraz Polskiego Związku Badmintona w dniach 9-10 kwietnia 2016 roku w hali widowiskowo-sportowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (ul. 6-go Sierpnia 71).

W Medycznym Pucharze Badmintona do rywalizacji sportowej mają prawo ubiegać się członkowie wpisani do rejestru samorządów zawodowych: Lekarzy i Lekarzy Dentystów, Pielęgniarek i Położnych, Diagnostów Laboratoryjnych, Fizjoterapeutów, Rehabilitantów, Ratowników Medycznych, Aptekarzy, Lekarzy Weterynarzy, a także Pracownicy i Studenci Uniwersytetów i Akademii Medycznych, Pracownicy Służby Zdrowia i Firm Farmaceutycznych.

Natomiast w Mistrzostwach Polski Lekarzy do rywalizacji sportowej mają prawo ubiegać się członkowie wpisani do rejestru samorządów zawodowych Lekarzy i Lekarzy Dentystów (weryfikacja na podstawie prawa wykonywania zawodu). W ramach turnieju głównego organizator przewiduje rozegranie turnieju dla dzieci.

Celem imprezy jest popularyzacja badmintona wśród środowiska medycznego (szczególnie wśród mieszkańców regionu łódzkiego), upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz integracja środowiska medycznego. Zgłoszenia należy nadsyłać e-mailem do 6 kwietnia 2016 roku (godz. 20.00) na adres: robertbibik@gmail.com. Dodatkowe informacji udzielane są pod numerami telefonu: 695 864 973 lub 668 179 408.