NIL IN. Innowacje w ginekologii i położnictwie (wideo)

Najnowszy odcinek podcastu z serii „inTALK”, która jest publikowana na kanale Naczelnej Izby Lekarskiej (NIL) w serwisie YouTube, przybliża zmiany zachodzące w dziedzinie opieki zdrowotnej dla kobiet.

Foto: pixabay.com

Podcast zatytułowany „Transformacja opieki ginekologicznej: Jak nowoczesne technologie zmieniają standardy” stanowi niepowtarzalną okazję do zgłębienia tajników zmian zachodzących w dziedzinie opieki zdrowotnej dla kobiet.

„Jeśli jesteś ciekawy, jakie są najnowsze trendy w opiece ginekologicznej, jakie rewolucyjne technologie są już dostępne oraz jakie perspektywy przynosi przyszłość, to nasz podcast jest dla Ciebie! Zachęcamy do wysłuchania i dzielenia się tą niezwykle cenną wiedzą z innymi” – czytamy na stronie społeczności lekarzy innowatorów NIL IN.

Rozmowę prowadzi dr Artur Drobniak, dyrektor Centralnego Ośrodka Badań, Innowacji i Kształcenia (COBIK NIL).

Kluczową misją NIL IN jest stworzenie miejsca, gdzie lekarze innowatorzy – zarówno już obecnie tworzący nowoczesne rozwiązania, jak i ci, którzy dopiero chcą realizować swoje pomysły – będą mogli uzyskać niezbędne wsparcie na starcie oraz zbudować sieć niezbędnych kontaktów do realizacji swoich start-upów.

Powiązane aktualności

Skomentuj

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.