Był wielki entuzjazm związany z reaktywacją izb lekarskich
Mija 30 lat od odrodzenia samorządu lekarskiego. Komentuje Włodzimierz Bednorz, prezes Dolnośląskiej Izby Lekarskiej (1992-2002), wiceprezes NRL (II i III...