22 kwietnia 2024

VIII Charytatywna Gala Fundacji Pro Seniore

W walentynkowy wieczór 14 lutego 2015 roku odbyła się VIII Charytatywna Gala Przyjaciół Fundacji Lekarskiej Pro Seniore, którą honorowym patronatem po raz czwarty objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.

Każdy bal organizowany przez Fundację Pro Seniore jest na swój sposób jedyny i niepowtarzalny. W tym roku również było wyjątkowo, bowiem po raz pierwszy wraz ze wszystkimi gośćmi zawitaliśmy do Wawra, gdzie zaopiekował się nami Hotel DoubleTree by Hilton.

Pierwszym punktem imprezy, tradycyjnie było wręczenie wyróżnień za szczególne zasługi na rzecz Fundacji. Sylwester Cerański, prezes firmy Mokpol, został uhonorowany statuetką Benevolenti – „Łaskawcy życzliwemu” za wspieranie wszystkich inicjatyw Okręgowej Izby Lekarskiej dotyczących pomocy ludziom potrzebującym. Honory czynili razem prezes Fundacji Lekarskiej Pro Seniore Andrzej Surowiecki oraz prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie Andrzej Sawoni.

Tegoroczną imprezę poprowadził nasz niezawodny i niezastąpiony Jacek Borkowski w towarzystwie Dominiki Matuszak. Wieczór pełen wrażeń zapewnili nam znakomici goście: Mika Urbaniak w duecie z Victorem Daviesem, szalony Żeński Kwartet Smyczkowy Red Heels, który rozgrzał uczestników Balu oraz profesjonaliści w każdym calu Cover Band House of Music. O taneczne rytmy do samego rana zadbał Dj Woncky.

Należy pamiętać, że głównym celem balu, prócz wspaniałej zabawy w gronie przyjaciół, jest zbieranie środków na cele statutowe fundacji, czyli pomoc schorowanym i niepełnosprawnym lekarzom. Tradycyjnie odbyła się licytacja dzieł sztuki ufundowanych przez przyjaciół fundacji oraz loteria fantowa. Jak zwykle darczyńców o wielkich sercach nie zabrakło, za co serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Fundacje Lekarską Pro Seniore! Najbliższa okazja do ponownej wspólnej zabawy już 13 czerwca tego roku – VI Rodzinny Piknik Integracyjny Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Do zobaczenia!